Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to dla dzieci niezwykłe wydarzenie, często długo przez nie wyczekiwane. 5 lutego 2024 taki bal odbył się w Przedszkolu „Fantazja”. Już od rana w placówce pojawiały dzieci przebrane za bohaterów z różnych bajek i filmów, zwierzątka oraz służby mundurowe. Stroje były tak dobrze przegotowane, że trudno było rozpoznać, który przedszkolak kryje się za maską. 

 

Imprezę czas zacząć! Na początku dzieci miały okazję zaprezentować swoje przebrania. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Już pierwsze dźwięki muzyki sprawiły, że dzieci z wielką ochotą rozpoczęły tańce i pląsy. Uśmiech nie znikał uczestnikom balu z twarzy. 

 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!